Akcija „Ištiesk gerumui ranką”

„Žmoniškumas reiškia atsakomybę. Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome…”
 Antuano de Sent-Egziuperi

Žmonės yra atsakingi už tuos, kurie yra silpnesni. Tai turėtų suprasti visi: ir besidžiaugiantys savo globotinių draugija,  ir kreiva akim palydintys besislepiantį benamį kačiuką ar šuniuką.

Lopšelio-darželio „Pasaka” bendruomenė  prieš Velykas organizavo akciją, kurios metu kvietė paaukoti maisto šuniukams ir kačiukams. Pasibaigus akcijai buvo nuvežtas Kaimiškio šunų prieglaudai. Prieglaudoje mus sutiko gyvūnų globos namų darbuotojai, kurie aprodė globotinius ir nuoširdžiai dėkojo už paramą.

Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje.

Nuotraukos J. V.