DĖL DARŽELIO GRUPIŲ APLINKOS PAVIRŠIŲ TYRIMŲ

Informuojame, kad Panevėžio miesto savivaldybės teritorijoje veikiančiose ugdymo įstaigose organizuojamas aplinkos paviršių ėminių tyrimas SARS-CoV-2 (2019-nCoV) RNR nustatyti tikralaikės PGR metodu (toliau – paviršių PGR tyrimas).  Tai COVID–19 tyrimo metodas, kurio metu tiriami dažniausiai liečiami aplinkos paviršiai. Jis taikomas profilaktiškai, siekiant įtarti besimptome COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) forma sergančius asmenis ir įvertinti galimą užkrato išplitimą tam tikroje aplinkoje.  Apie numatytų tyrimų datą ir atliktų tyrimų rezultatus lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomenė informuojama įstaigos tinklalapyje:  http://www.pasakadarzelis.lt/.

IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ PAKEITIMAS 2021 m. birželio 30 d. Nr. V-1553

Panevėžio miesto savivaldybės informacija dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo

Panevėžio lopšelio-darželio direktorės įsakymas dėl COVID-19 ligos ekstremaliosios situacijos grupės sudarymo

Informacijos teikimo algoritmas

Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ COVID-19 užkrečiamosios ligos prevencijos priemonių planas

Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašo pakeitimai

Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu priemonių planas bei veiklų tvarkaraštis nuotolinio ugdymo metu

Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ COVID-19 ligos prevencinis planas

15Spa2021

2021-09-14 aplinkos paviršių PGR tyrimo rezultatai neigiami – galima tęsti įprastai vykdomas veiklas.

Sekantis Panevėžio lopšelio – darželio „Pasaka“ grupių aplinkos paviršių PGR tyrimas bus atliekamas 2021-09-28.

2021-09-28 aplinkos paviršių PGR tyrimo rezultatai neigiami – galima tęsti įprastai vykdomas veiklas.

Sekantis Panevėžio lopšelio – darželio „Pasaka“ grupių aplinkos paviršių PGR tyrimas bus atliekamas 2021-10-12.

2021-10-12 aplinkos paviršių PGR tyrimo  rezultatai neigiami – galima tęsti įprastai vykdomas veiklas.

Sekantys Panevėžio lopšelio – darželio „Pasaka“ grupių aplinkos paviršių PGR tyrimas bus atliekamas 2021-10-26, 2021-11-09, 2021-11-23.

29Sau2021

Nustačius naują Covid-19 (koronaviruso infekcijos) atvejį „Kiškių“ grupėje, ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2021 m. vasario 1 d.  iki 2021 m. vasario 7 d. (imtinai).

26Sau2021

Nustačius naują Covid-19 (koronaviruso infekcijos) atvejį priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupėje, švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu iki 2021 m. vasario 4 d. (imtinai).

11Gru2020

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl švietimo veiklos ribojimo

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento siūlymas taikyti infekcijų plitimą ribojantį režimą

Nustačius naują Covid-19 (koronaviruso infekcijos) atvejį priešmokyklinio ugdymo „Skruzdėliukų“ grupėje, švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu iki 2020 m. gruodžio 23 d. (imtinai).

Panevėžio lopšelio-darželio  „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo „Skruzdėliukų“ grupėje esant Covid-19 (koronaviruso infekcijos) išplitimo pavojui stabdoma švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2020 m. gruodžio 17 d.

Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.

29Lap2020

Panevėžio lopšelio-darželio  „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupėje esant Covid-19 (koronaviruso infekcijos) išplitimo pavojui stabdoma švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2020 m. lapkričio 30 d. iki 2020 m. gruodžio 8 d.