COVID-19

Tvarkos aprašas ir vaizdo instrukcija kaip naudotis „čiulpinukais“.

Testavimo „čiulpinukais“ tvarkos aprašas

 

 

DĖL DARŽELIO GRUPIŲ APLINKOS PAVIRŠIŲ TYRIMŲ

Informuojame, kad Panevėžio miesto savivaldybės teritorijoje veikiančiose ugdymo įstaigose organizuojamas aplinkos paviršių ėminių tyrimas SARS-CoV-2 (2019-nCoV) RNR nustatyti tikralaikės PGR metodu (toliau – paviršių PGR tyrimas).  Tai COVID–19 tyrimo metodas, kurio metu tiriami dažniausiai liečiami aplinkos paviršiai. Jis taikomas profilaktiškai, siekiant įtarti besimptome COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) forma sergančius asmenis ir įvertinti galimą užkrato išplitimą tam tikroje aplinkoje.  Apie numatytų tyrimų datą ir atliktų tyrimų rezultatus lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomenė informuojama įstaigos tinklalapyje:  http://www.pasakadarzelis.lt/.

IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ PAKEITIMAS 2021 m. birželio 30 d. Nr. V-1553

Panevėžio miesto savivaldybės informacija dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo

Panevėžio lopšelio-darželio direktorės įsakymas dėl COVID-19 ligos ekstremaliosios situacijos grupės sudarymo

Informacijos teikimo algoritmas

Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ COVID-19 užkrečiamosios ligos prevencijos priemonių planas

Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašo pakeitimai

Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu priemonių planas bei veiklų tvarkaraštis nuotolinio ugdymo metu 

Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ COVID-19 ligos prevencinis planas

6Sau2022

2021-09-14 aplinkos paviršių PGR tyrimo rezultatai neigiami – galima tęsti įprastai vykdomas veiklas.

Sekantis Panevėžio lopšelio – darželio „Pasaka“ grupių aplinkos paviršių PGR tyrimas bus atliekamas 2021-09-28.

2021-09-28 aplinkos paviršių PGR tyrimo rezultatai neigiami – galima tęsti įprastai vykdomas veiklas.

Sekantis Panevėžio lopšelio – darželio „Pasaka“ grupių aplinkos paviršių PGR tyrimas bus atliekamas 2021-10-12.

2021-10-12 aplinkos paviršių PGR tyrimo  rezultatai neigiami – galima tęsti įprastai vykdomas veiklas.

2021-10-26 aplinkos paviršių PGR tyrimo  rezultatai: dvejose grupėse rasta mažai, vienoje grupėje rasti pėdsakai.

2021-11-09 aplinkos paviršių PGR tyrimo   rezultatai:  „Nykštukų“ ir „Boružėlių“ grupėse rasti pėdsakai.  Grupių veikla nėra stabdoma, bet norime paprašyti Jūsų atsakingai vertinti atvedamų vaikų sveikatą. Jeigu pastebite peršalimo simptomus gali būti, kad sergate ar nešiojate covid-19. Jei turite galimybę, pabūkite namuose ar pasidarykite PGR.

2021-11-23 aplinkos paviršių PGR tyrimo rezultatai  „Drugelių“ ir „Katinėlių“ grupėse įtariami covid-19 ligos atvejai. Grupių veikla nėra stabdoma. Atsižvelgiant į situaciją, norime paprašyti šių grupių tėvų padaryti vaikučiams greitąjį antigenų testą ir pranešti auklėtojoms rezultatus. Prašome į tai pažvelgti rimtai ir atsakingai, apsaugokime savo vaikų ir savo pačių sveikatą.

Sekantys grupių aplinkos paviršių PGR tyrimai bus atliekami  2021-12-07, 2021-12-21.

2021-12-07  aplinkos paviršių PGR tyrimo rezultatai:  ,,Boružėlių“ grupėje, žaidimų zonoje įtariamas covid-19 ligos atvejis. Grupės veikla nėra stabdoma. Atsakingai vertinkite atvedamų vaikų sveikatą. Jeigu pastebite peršalimo simptomus gali būti, kad sergate ar nešiojate covid-19. Jei turite galimybę, pabūkite namuose ar pasidarykite PGR. Būkite sveiki.

2021-12-21  aplinkos paviršių PGR tyrimo rezultatai:  ,,Katinėlių“ ir ,,Pelėdžiukų“  grupėse, rūbinėlės spintelėse  įtariamas covid-19 ligos atvejis.    Abiejų grupių veikla nėra stabdoma. Atsakingai vertinkite atvedamų vaikų sveikatą. Jeigu pastebite peršalimo simptomus gali būti, kad sergate ar nešiojate covid-19. Jei turite galimybę, pabūkite namuose ar pasidarykite PGR.

2022-01-04 aplinkos paviršių PGR tyrimo  rezultatai neigiami – galima tęsti įprastai vykdomas veiklas.

2022-01-18 aplinkos paviršių PGR tyrimo rezultatai: ,,Nykštukų“ grupėje, miegamojo zonoje rastas covid-19 ligos atvejis. ,,Kiškių“ grupėje, žaidimų zonoje įtariamas covid-19 ligos atvejis. Grupių veikla nėra stabdoma. Atsakingai vertinkite atvedamų vaikų sveikatą. Jeigu pastebite peršalimo simptomus gali būti, kad sergate ar nešiojate covid-19. Jei turite galimybę, pabūkite namuose ar pasidarykite PGR.

29Sau2021

Nustačius naują Covid-19 (koronaviruso infekcijos) atvejį „Kiškių“ grupėje, ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2021 m. vasario 1 d.  iki 2021 m. vasario 7 d. (imtinai).

26Sau2021

Nustačius naują Covid-19 (koronaviruso infekcijos) atvejį priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupėje, švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu iki 2021 m. vasario 4 d. (imtinai).

11Gru2020

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl švietimo veiklos ribojimo

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento siūlymas taikyti infekcijų plitimą ribojantį režimą

Nustačius naują Covid-19 (koronaviruso infekcijos) atvejį priešmokyklinio ugdymo „Skruzdėliukų“ grupėje, švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu iki 2020 m. gruodžio 23 d. (imtinai).

Panevėžio lopšelio-darželio  „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo „Skruzdėliukų“ grupėje esant Covid-19 (koronaviruso infekcijos) išplitimo pavojui stabdoma švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2020 m. gruodžio 17 d.

 

Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.

29Lap2020

Panevėžio lopšelio-darželio  „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupėje esant Covid-19 (koronaviruso infekcijos) išplitimo pavojui stabdoma švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2020 m. lapkričio 30 d. iki 2020 m. gruodžio 8 d.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento siūlymas taikyti infekcijų plitimą ribojantį režimą

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl švietimo veiklos ribojimo

Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.

Šrifto padydinimas
Kontrastas