Edukacinė bitutė – robotas „Bee-bot“

,,Pasakoje“ jau yra edukacinė bitutė – robotas „Bee-bot“.

Bee-Bot robotas, tai visame pasaulyje populiari ugdymo priemonė, skirta patiems smalsiausiems vaikams. Šias bitutes turi priešmokyklinių ,,Pelėdžiukų“ ,,Boružėlių“ ir ,,Smalsučių“ grupių vaikai.

Šis spalvingas, lengvai valdomas ir draugiškas mažasis robotukas yra puiki priemonė mokytis raidžių, skaičių, sužinoti kur yra kairė ir dešinė, ugdyti loginį mąstymą. Be jokios abejonės, vaikus sužavės tai, kad mokytis su Bee-Bot yra neįtikėtinai smagu!

• Spalvingas dizainas patraukia kiekvieno vaiko dėmesį, o tvirta konstrukcija užtikrina įrenginio ilgaamžiškumą ir saugumą.
  • Tiksliniais krypties mygtukais galima įvesti iki 40 skirtingų komandų kurių pagalba Bee-Bot galima nukreipti judėti pirmyn, atgal, į kairę ir į dešinę.
  • Paspaudus žalią mygtuką “GO” robotukas pradeda savo kelionę.
  • Bee-bot kiekvienu savo žingsniu nukeliauja lygiai 15cm, bei gali pasisukti 90 laipsnių kampu.
  • Robotas Bee-bot, atlikęs užduotį, vaikus informuoja šviesos ir garso signalu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Atraškevičiūtė

Nuotraukos G. Atraškevičiūtės, D. Krikštaponienės