IKIMOKYKLINĖS „KATINĖLIŲ“ GRUPĖS PROJEKTAS „MIKLŪS PIRŠTELIAI – DAILŪS DARBELIAI“

PROJEKTO ORGANIZATORIAI IR RENGĖJAI: ikimokyklinės „Katinėlių“ gr. logopedė Jolanta Dainienė, auklėtojos : Janina Jarašūnaitė ir  Eglė Garnienė.

PROJEKTO DALYVIAI: „Katinėlių“ gr. logopedė, auklėtojos, vaikai ir tėvai.

PROJEKTO VIETA: „Katinėlių“ gr. logopedinis kabinetas, grupė.

PROJEKTO LAIKAS:2021-01-04 iki 2021-04-30

PROJEKTO TIKSLAS:

Lavinti vaikų smulkiąją motoriką kasdieninių veiklų metu, logopediniame kabinete bei grupėje, atliekant pirštukų bei plaštakų mankštą ir masažą, smagiai žaidžiant įvairius smulkiajai motorikai lavinti skirtus žaidimus, per įvairias menines veiklas. Lavinti dėmesio sukaupimą bei išlaikymą, regimąjį suvokimą, mąstymą, pratinti užduotis atlikti iki galo.

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

1.Mankštinti vaikų rankų pirštelius žaidžiant, lavinti smulkiąją motoriką.

2.Skatinti vaikų raidą , kalbos vystymąsi.

3.Panaudoti smėlio terapiją , šviesos stalą, specialius stendus (sagų segimo, raištelių, virvučių rišimo, užtrauktuko traukimo), mozaikas, konstruktorius, pieštukus, adatėles, kaip vaiko saviraiškos priemones kabinete. Gamtinę medžiagą, plastiliną, vandenį, sniegą – grupėje ir namuose.

4.Siekti komandinio darbo bei bendradarbiavimo – logopedas/ auklėtojos /tėvai.

NUMATOMI VEIKLOS REZULTATAI:

1.Pagerės vaikų  smulkioji motorika.

2.Paspartės kalbos vystymasis, plėsis žodynas.

3.Gerės kalbinis  bendravimas su bendraamžiais.

4.Lavės regimieji suvokimai, dėmesys, mąstymas.

5.Lavės taktilinis suvokimas.

Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto padydinimas
Kontrastas