Metų mokytojo rinkimai

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir jaunimo reikalų skyrius organizuoja 2018 metų premijos „Metų mokytojas“ rinkimus. Premijos skyrimo tikslas – įvertinti Mokytojų veiklos rezultatus, siekiant ugdymo kokybės ir skatinant kūrybinę veiklą. Premijos Mokytojams skiriamos už jų praktinės veiklos nuopelnus: ugdytinių pasiekimus, reikšmingus darbus pedagogikos srityje, indėlį įgyvendinant Savivaldybės švietimo strategiją, žmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.

2018 metų mokytojai bus išrenkami iki 2018 m. rugsėjo 20 d. premijos įteikiamos Tarptautinės mokytojų dienos proga.

Kviečiame siūlyti kandidatus  2018 metų mokytojo premijai gauti. Paraiškos dėl kandidatų pagal nustatytą formą pateikiamos Savivaldybės administracijos Švietimo ir jaunimo reikalų skyriui iki 2018 m. birželio 30 d.

„Metų mokytojo“ rinkimų nuostatai ir paraiška

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *