Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Nepriklausomybės dieną paminėti Panevėžio ,,Pasakos“ lopšelio–darželio vaikai ir pedagogai susitiko su   Lietuvos  kariuomenės  Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariais, kurie papasakojo  apie pilietiškumą, drąsą ir  atsakomybę. Tėvynė, gimtinė – žodžiai  kuriuos iš kareivių lūpų girdėjome minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ar šiais laikais vaikams šie žodžiai ką nors reiškia? O pasirodo reiškia labai daug. Vaikų akys spindėjo, kai jie klausėsi karių pasakojimų, kaip galima tapti kariu, vaikai apžiūrėjo ir išbandė viską, kas yra kareiviškoje kuprinėje:  dėjosi šalmą, ,,miegojo” miegmaišyje, o ,,stebuklingai” išvirusi kareiviška košė buvo labai skani. O kur dar galimybė pasėdėti už kareiviškos mašinos vairo ir paliesti tikrą ginklą…

Dėkojame Lietuvos kariuomenės Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariams už skirtą laiką mūsų auklėtiniams ir tikrą pilietiškumo pamoką Kovo 11-osios išvakarėse.

Gražina Atraškevičiūtė

Nuotraukos I. Čemerienės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto padydinimas
Kontrastas