Nepriklausomybės dieną paminint

Minėdami Nepriklausomybės dieną Panevėžio ,,Pasakos“ lopšelio – darželio vaikai ir pedagogai susitiko su Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariais, kurie papasakojo apie pilietiškumą, drąsą ir atsakomybę. Vaikų akys spindėjo, kai jie klausėsi karių pasakojimų, kaip galima tapti kariu, jie apžiūrėjo viską kas yra kareiviškoje  kuprinėje, pasėdėjo už kareiviškos mašinos vairo, palietė ginklą, nors ir netikrą, o ,,stebuklingai” išvirusi kareiviška košė buvo labai skani.

Dėkojame Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariams už skirtą laiką mūsų mažiesiems ir tikrą pilietiškumo pamoką.

Nuotraukos G. Atraškevičiūtės

Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto padydinimas
Kontrastas