Priešmokyklinės ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikų ir pedagogų susitikimas Berčiūnuose

Susitikimas įvyko grupės ugdytinio Rapolo tėvų sodyboje, kurioje vaikų laukė daug pramogų: baseinas, namelis su kabančiu tiltu, supynės, naminiai gyvūnėliai, o svarbiausia susitikimas su grupės draugais.  Rudenį  vaikai atvers savo mokyklinio gyvenimo knygos pirmąjį puslapį, kol kas jis tuščias… Reikės  mokytis, ieškoti ir atrasti, todėl linkime jiems gero kelio.

Nuoširdžiai dėkojame Rapolo mamai Laurai ir tėčiui Pauliui už nuoširdų priėmimą.

Nuotraukos Gražinos Atraškevičiūtės

Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.