Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų išleistuvės

Pakilkit į mėlyną aukštį,
Ir skriskit pirmyn, tarsi paukščiai,
Mokyklon, išskleidę sparnus,
Palikę mažuosius draugus…

Nenumaldomai atėjo diena, kai priešmokyklinukai turi atsisveikinti su darželiu. Skambant muzikai,
„Boružiukų“ grupės vaikučiai padovanojo tėveliams ir auklėtojoms paskutinį šokį. Auklėtojos vaikams palinkėjo įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros, ir įteikė baigimo diplomus. Po iškilmingos ceremonijos vaikučių laukė eksperimentai ir atradimai, ledų gaminimas, vaišės  bei – balionų jūra, kuriuos jie visi kartu su tėveliais ir savo svajonėmis paleido į dangų. O prisiminimui tėveliai padovanojo vyšnaitę, kurią pasodino darželio „mini sode“.

Nuotraukos D. Krikštaponienės

Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto padydinimas
Kontrastas