Šeimos diena ikimokyklinėje ,,Katinėlių“ grupėje

Gegužės 31 d . šeimos dieną ,,Katinėlių“ grupės tėveliai kartu su grupės pedagogais savo vaikams parodė spektaklį ,,Dangus griūna“, kuriame jie tapo pasakos personažais ir linksmai bei žaismingai suvaidino pasaką. Kiek džiaugsmo buvo vaikams, kai jie savo mamas ir tėčius pamatė persirengusius vilku, lape, meška, voveraite, kiškiu, katinėliu  ir t.t. Ačiū jiems už suteiktą džiaugsmą vaikams.

Nuotraukos G. Atraškevičiūtės

Dėkoju ,,Katinėlių“ grupės auklėtojoms Janinai ir Miglei, auklytei Nijolytei, logopedei Dilmantei, visai tėvelių komandai už vaikystės šventę ne tik vaikučiams, bet ir mums – suaugusiems. Puiku keletai akimirkų sugrįžti į vaikystę, pabūti šiek tiek „crazy“. Jūsų šventė – pavyzdys, kai renginio dalyviais esame visi.

Ačiū už entuziazmą, sugaištą laiką, manau, ne veltui.

Direktorė Alma

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto padydinimas
Kontrastas