Stabdoma švietimo veikla PUG „Skruzdėliukai“

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl švietimo veiklos ribojimo

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento siūlymas taikyti infekcijų plitimą ribojantį režimą

Nustačius naują Covid-19 (koronaviruso infekcijos) atvejį priešmokyklinio ugdymo „Skruzdėliukų“ grupėje, švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu iki 2020 m. gruodžio 23 d. (imtinai).

Panevėžio lopšelio-darželio  „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo „Skruzdėliukų“ grupėje esant Covid-19 (koronaviruso infekcijos) išplitimo pavojui stabdoma švietimo veikla ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2020 m. gruodžio 17 d.

Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.