Akimirkos iš spektakliuko „Mergaitės Doli atostogos kaime“

Pjesės autorius: Vytis Lasys
Veikėjai: Mergaitė Doli, berniukas Benas, Senelis, Ragana
Kur geriausia leisti vasaros atostogas? Ogi pas senelį kaime! Mergaitė Doli čia vasaroja, mėgaujasi gamta ir staiga, netikėtomis aplinkybėmis, susipažįsta su berniuku Benu. Šis neatrodo labai laimingas, nes neseniai atsikraustęs, o ir šiaip gyvenimas jo per daug nelepina. Vieną dieną jis patiki mergaitei savo paslaptį. Doli supranta, kad Benui reikia padėti ir, pasikalbėjusi su savo seneliu, imasi veiksmų. Ar pavyks mergaitei įveikti pasitaikiusias netikėtas kliūtis ir padėti Benui? Kuo baigsis netikėtas susitikimas su pasilinksminimus ir šėliones mėgstančia ragana? Visa tai vaikai pamatė spektaklyje! Spektakliuko dėka vaikai sužinojo, kokių dviprasmiškų situacijų kartais nutinka gyvenime, ir gavo vertingų patarimų, kaip jas išspręsti. Aktoriai įkvėpė vaikus netylėti ir padėti, jei kam nors reikia pagalbos, parodant, kokią įtaką jie gali turėti ką nors pakeisti. Taip pat buvo skatinama nepamiršti savo senelių, nes būti aplankytiems ir neužmirštiems – jiems didelis džiaugsmas. Palietė ir sveikos mitybos temą, akcentuojant daržovių valgymo naudą, ypač tų, kurios užaugintos kaime.
Nuotraukos G. V.
Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.
Šrifto padydinimas
Kontrastas