Apie mus

Darželio misija – tobulėjanti, atsinaujinanti ir savita bendruomenė, auginantį vaiką ir užtikrinanti profesionalias paslaugas.

Panevėžio lopšelis-darželis „Pasaka“ yra Panevėžio miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Neformaliojo vaikų švietimo ikimokyklinio ugdymo mokykla, teikianti ankstyvąjį, ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą.
Lopšelis-darželis yra specialiosios ir bendrosios paskirties. Specialiosios grupės skirtos vaikams, turintiems kalbėjimo ir kalbos sutrikimų, viena grupė – vaikams, turintiems įvairiapusių raidos sutrikimų. Į specialiąsias grupes vaikai priimami centralizuotai per Panevėžio miesto švietimo skyrių. Specialusis ugdymas organizuojamas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka.

 

Lopšelio-darželio pristatymas video reportaže

Ugdomoji kalba: lietuvių

Vietų skaičius įstaigoje: 92/112

Grupių darbo laikas:

Specialiųjų grupių:

Ikimokyklinė ,,Žiogelių“ grupė 7.30-17.30

Ikimokyklinė ,,Ežiukų“ grupė 7.30-17.30

Ikimokyklinė ,,Katinėlių“ grupė  7.15-17.51

Priešmokyklinė ,,Skruzdėliukų“ grupė 7.00-17.36

Priešmokyklinė ,,Pelėdžiukų“ grupė 7.30-18.06

Bendrojo ugdymo grupių:

Ikimokyklinė ,,Kiškių“ grupė 7.30-18.18

Ikimokyklinė ,,Drugelių“ grupė 7.30-18.18

Ikimokyklinė ,,Nykštukų“ grupė 7.30-18.18

Priešmokyklinė ,,Boružiukų‘ grupė 7.30-18.18

 

 

Lopšelio-darželio ,,Pasaka” tėvų padėkos mokytojams.

 

Kai vaikas eina į darželį, tėvams labiausiai rūpi, kaip komanda susitiks su  mažuoju nariu. Ar vaikas galės rasti savo vietą tarp bendraamžių ir bendrą kalbą su suaugusiaisiais darželyje, labai priklauso nuo komandos, dirbančios grupėje. Pedagogas tampa pagrindiniu vaiko mokytoju ir padėjėju, žaidimų sumanytoju ir draugu, pasakų sekėju ir klausytoju.  Tėvų padėkos mus skatina nuolat tobulėti ir ieškoti pačių inovatyviausių ugdymo metodų, siekiant kokybiškesnio vaiko ugdymo. Ačiū Jums visiems už gražius žodžius mokytojui, už Jūsų bendravimą ir bendradarbiavimą, už buvimą kartu.

 

Štai keletas tėvų atsiliepimų apie mūsų kolektyvo žmones:

 

Esu be galo dėkinga nuostabioms aukletojoms, šeimininkutei Nijolytei bei kitoms specialistėms už atsidavimą, rūpestį ir pagalbą mūsų berniukui.

 

 

Išties, sunku ir apsakyti ar aprašyti mano džiaugsmą darželiu ,,Pasaka”. Daugybė mamų amžinai viskuo nepatenkintos, tad gausybė blogų istorijų apie įvykius darželiuose man kėlė daug nerimo, o dabar esu tokia rami ir patenkinta, kad visiems linkėčiau eiti tik į ,,Pasaką”, nes čia tikrai kaip pasakoje. Didelis ačiū visam kolektyvui.

 

 

Visų pirma, noriu pasakyti, kad pati lankiau šį darželį. Prieš 30 metų. Radau čia tą pasaką, kurią rasti linkėčiau ir savo vaikams. Turėjau pačias nuostabiausias auklėtojas. Turbūt tai ir buvo pagrindinė priežastis, kodėl pasirinkau „Pasaką“ savo dukrai.

Pradžia buvo sunki tiek man, tiek dukrai (turbūt kaip ir daugeliui), bet trijų pasakų fėjų, dirbančių ,,Kiškių” grupėje, dėka visi sunkumai išgaravo lyg burtų lazdele pamojus. Nežinau, kaip apsakyti tą džiaugsmą, su kuriuo mano dukra kas rytą šoka iš lovos ir puola ruoštis į darželį, ir tą ramybę, kurią jaučiu palikdama ją toms, kurias drąsiai galiu vadinti antrosiomis mamomis. Dalia, Palmira ir Ineta pranoko visus mano lūkesčius. Tai, kaip Jos rūpinasi vaikais, kiek laiko ir jėgų jiems atiduoda, jokiais būdais neišmatuojama. Ačiū Joms. Ačiū ir Jums.

 

 

 

Labai noriu padėkoti ,,Katinelių” grupės auklytėms, šeimininkutei, padėjėjai, bei visoms specialistėms dirbančioms su mano vaiku, ypač labai didelis dėkui Jolantai ( kuri buvo logopedė,o dabar jau spec.pedagogė) už prakalbintą mano vaiką ir visą įdirbį į tai. Ačiū Jums.

 

 

Labai norėčiau padėkoti auklėtojoms, padėjėjoms, logopedei. Kiekvieną dieną vaiką vedu be jokios baimės – žinau, kad palieku patikimose rankose. Visada pasitinkami ir palydimi su šypsena, gera nuotaika. Auklėtojos visada įdeda savaitės nuotraukas, matau, kad vaikai užimti, sudominti, mokomi. Labai didelis ačiū mūsų nuostabiosioms auklėtojoms.

O ir jūsų laiškus įdomu skaityt. Esate puiki vadovė, už savo darbuotojus stojanti mūru. Taip ir turi būt, bet retai pasitaiko. Sėkmės jums.

 

Mes be galo džiaugiamės mūsų šauniomis ,,Boružiukų” auklėtojomis Gitana ir Gabriele. Apie tokias galima buvo tik svajoti. Labai komunikabilios, draugiškos, mokančios išklausyti, patarti, meile spindinčios ir mylinčios savo auklėtinius. Labai labai jas mylim ir šeimininkutę Editą taip pat!

 

Nuo rugsėjo 1-osios pradėjome lankyti Jūsų darželį. Kaip prieš kiekvienus pokyčius buvo daug nerimo, bet visas nerimas išgaravo jau pirmą dieną ir sekantį rytą, kai sūnus su džiaugsmu išėjo į jam naują darželį. Na tai turbūt labai daug, o gal net ir viską pasako. Grupės darbuotojos rūpestingos, šaunios ir kompetetingos specialistės. Ačiū visoms. Ačiū logopedei Irenai už pastangas, palaikymą ir padrąsinantį žodį. Ačiū Jums vadovei už suburtą nuostabų kolektyvą.

 

 

Žaviuosi auklytėmis Gabriele ir Gitana, jos tikrai išradingos, šaunios ir draugiškos, šiltai bendrauja, dėmesingos ir atidžios. Prigalvoja daug įdomios veiklos vaikučiams, moka sudominti ir pritraukti juos draugiškam kolektyviniam darbui. Taip pat ir  muzikos vadovei Laimai Ramanauskienei, mes ją tiesiog Laimute vadinam. Labai šiltas ir malonus žmogus. Didelis ir nuoširdus AČIŪ joms visoms už jų atsidavimą.

 

 

Noriu pasidžiaugti „Boružiukų“ šeimininkute Edita. Tik jos dėka mano vaikas pradėjo daugiau valgyti darželio maistą, daugiau ragauti naujų produktų, Vaikas visada yra motyvuojamas, jei daugiau suvalgė. Visada pastebiu, kaip rūpestingai Edita sukamšo vaikus prieš lauką.

 

 

Mūsų šeima labai didžiuojasi ir džiaugiasi mūsų vaikų auklėtojomis. Nuoširdus ačiū Paulinai, už jos nuoširdumą, šypseną, vaikas ją labai myli, ir labai labai noriai eina į darželį. Su Egle neteko daug bendrauti, bet matosi, kad labai myli vaikus, ir vaikams ji patinka, Jolanta šeimininkutė nuostabi. Matome, kiek daug jos visos įdeda darbo! Jos šaunuolės.

 

 

Dukra eina pas Ronetą, Gitaną, Palmutę, Danutę, nuostabios visos!!!

Ačiū visoms, visoms už kantrybę, gebėjimą vaikus mokyti, šiltą bendravimą ir kasdienes šypsenas!!! Ačiū mūsų darbuotojoms.

 

 

Norime padėkoti „Katinėlių“ grupės specialistėms!

Ne visas dar gerai pažįstame, bet atrodo, kad  jos nuostabios!   Džiaugiamės, kad taip šiltai priėmė, o vaikui pagaliau smagu kasdien sugrįžti atgal į darželį. Ačiū!

Taip pat norime padėkoti ir pirmajai logopedei (gėda, bet nepamenu vardo), kuri mus nukreipė į reikiamas įstaigas, supažindino su galimybėmis, kaip specialistė argumentuotai rekomendavo ir padėjo gauti visą reikiamą pagalbą. Ačiū ir visai darželio administracijai už operatyvų darbą, greitą ir tikslų informacijos pateikimą!

Gražių ir jaukių artėjančių švenčių!

 

Mūsų šeimos vardu norėčiau padėkoti ,,Skruzdėliukų” grupės personalui už auksinę kantrybę, energiją skiriamą mūsų mergaitei. Padėkoti turėčiau ne tik mūsų grupės personalui, bet ir visiems kitiems darbuotojams dirbantiems su mūsų dukryte. Turbūt niekada nesame padėkos išreiškę ,,Ežiukų” grupės personalui už šilumą, kūrybiškumą ir meilę atiduotą Agutei būnant šios grupės dalimi. Taip pat turiu paminėti spec. pedagogę Dovilę – jos šukuosenos sukurtos Agotėlei džiugina visos mūsų šeimos akis.Dėkoju ir darželio direktorei už galimybę būti išklausytiems ir išgirstiems.

Agota žodžiu padėkoti negali, bet ji mielai eina į darželį, tai daug ką pasako.

Dėkojame ir linkime gražių, jaukių švenčių!

 

 

Labai džiaugiuosi „Kiškių“ grupės auklėtojomis Dalia ir Palmira. Taip pat mūsų nuostabia šeimininkute Ineta. Nuostabuss kolektyvas! Sakau iš širdies, neperdėdama. Nereikia būti kartu grupėje ir matyti, jog suprastum, kaip jos ne tik nuoširdžiai dirba savo darbą, bet tai daro su dideliu rūpesčiu ir meile. Kiekvieną kartą palieku vaiką darželyje ramia širdimi.

Pasitikiu, gerbiu ir esu be galo joms dėkinga ne tik už mūsų vaikų ugdymą ir lavinimą, bet ir už šilumą ir meilę mūsų mažyliams!

 

 

Šrifto padydinimas
Kontrastas