21Gru2018

Antrąją gruožio mėnesio savaitę (10-14 dienomis) „Pasakos“ darželyje vyko pasakų skaitymo vakarai, kuriuose aktyviai dalyvavo „Katinėlių“, „Žiogelių“, „Smalsučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai, jų tėveliai bei logopedės – Dilmantė, Jolanta, Asta, Gintarė. Tėveliai, sekdami pasakas, priminė vaikučiams apie artėjančias gražiausias metų šventes, kurios kupinos stebuklų, netikėtumų, džiugesio ir gerumo.

Nuotraukos Gintarės Burbulaitės

20Gru2018

Apšerkšniję mūsų žiemos, balta balta kur dairais… „Boružėlių“grupės vaikučiai virtę miško žvėreliais, skubėjo į pagalbą  miške gyvenantiems Nykštukams  papuošti eglutės, kad į mišką greičiau ateitų Kalėdos ir visus aplankytų Kalėdų senelis.

Nuotraukos R. Kuchalskienės

20Gru2018

2018-12-18 Priešmokyklinės ,,Smalsučių“ grupės advento vakaras.

Nuotraukos Vitos Želvienės

19Gru2018

„Katinėlių“ grupės auklėtiniai, trumpam virto piratais, kurie plaukė ieškoti lobio. Ir nebet kokio, o stebuklingo Šv. Kalėdų lobio. Beplaukdami sutiko Nykštuką Ledinuką, kuris paaiškino, kad Šv. Kalėdų lobis yra ne dovanos ir žaisliukai, o artimieji, jų buvimas kartu, meilė ir šiluma. Vakarą vainikavo Kalėdų senelis, kuris šoko, dainavo drauge su mažaisiais piratais.

Nuotraukos Dilmantės Ratkevičienės

19Gru2018

„Ežiukų“ grupės vaikai kartu su tėveliais rinkosi į adventinio rytmečio  susitikimą su Kalėdų seneliu.
Renginį vedė auklėtoja Jurgita ir muzikos vadovė Laima.

Tėveliai su vaikučiais džiaugėsi galėdami
kartu patrepsėti, pamirksėti, pašokti, paploti, pažaisti pirštukų
žaidimų, pagaminti sniego gniūžtes, kuriomis puošė Kalėdinę eglutę.

Nuotraukos J. Stankevičienės ir T. Razmislavičiūtės-Juodės

12Gru2018

Lopšelyje-darželyje „Pasaka“ svečiavosi „Vikingų kaimas“, kuris organizavo vaikams edukacinę programą „Kalėdų belaukiant…“. Jos metu vaikai susipažino su Kūčių tradicijomis, gamino žvakes, kepė kūčiukus.

Nuotraukų autorė M. Kairienė

7Gru2018

Gruodžio 6 d. lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko Kalėdinis aukcionas. Aukcione buvo galima įsigyti rankų darbo gaminių: kepinių, kalėdinių dekoracijų, išradingai sukurtų kalėdinių žaisliukų. Viena iš Kalėdinio aukciono dovanų buvo ultratriatlonininko Vidmanto Urbono atliekamos dainos. Kalėdinio renginio metu surinktos lėšos bus panaudotos grupės baldams atnaujinti.

Nuotraukų autorė I. Čemerienė

22Lap2018

Panevėžio pedagoginė-psichologinė tarnyba organizavo neigiamų veiksnių prevencijos projektą „Išdrįsk keistis pats ir keisk pasaulį“, kuriame dalyvavo Panevėžio Kastyčio Ramanausko, „Dobilo“ ir „Pasakos“ lopšeliai-darželiai. Projekto dalyviai ruošė kūrybinius darbus parodai „Emocijų pasaulis vaiko akimis“. Vaikų darbelius paruošti parodai padėjo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Krikštaponienė, logopedė Jolanta Dainienė ir specialioji pedagogė Inga Čemerienė.

Nuotraukos D. Kudžmienės