Neformaliojo švietimo veikla

IĮ ,,Jurgitėlės amatai“ . Molio būrelis. Mokytoja Jurgita Čiplytė.

Užsiėmimai vyksta vieną kartą savaitėje antradieniais. Molis – tai terapijos priemonė, kuri sugeria neigiamas emocijas, o pats lipdymo procesas – minkyti, lipdyti, gadinti ir vėl iš naujo kurti suteikia daug gražių ir džiaugsmingų akimirkų. Ši kūrybos sritis išlaisvina fantaziją, lavina smulkiąją motoriką, vaizduotę.

VŠĮ Aukštaitijos krepšinio mokykla. Krepšinio būrelis. Treneris Vytautas Čepanonis.

Užsiėmimai vyksta du kartus savaitėje pirmadieniais ir trečiadieniais. Šioje sportinėje veikloje lavinamas vaikų fizinis pajėgumas, ugdomi gebėjimai valdyti kamuolį, susipažįstama su pagrindinėmis krepšinio taisyklėmis.

VŠĮ ,,Robotikos akademija“. Mokytoja Klaudija Pelanytė.

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais. Robotikos būrelyje vaikai mokosi dirbti komandoje, lavina loginį ir erdvinį mąstymą, gilina matematikos žinias.  

Sportinių šokių būrelis. Mokytoja Sonata Pekeliūnienė.

Užsiėmimai vyksta antradieniais ketvirtadieniais. Būrelyje vaikai lavina judesių koordinaciją, ritminę klausą, gebėjimą susikaupti.