ŠEIMOS ŠVENTĖ 2024

Šiais metais „Šeimos šventė“ vėl subūrė visą darželio bendruomenę. Linksmieji klaunai Ai ir Ro kvietė visus kartu papramogauti su pasakų veikėjais! Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie atėjo ir aktyviai dalyvavo: „Nykštukų“ grupės protmūšyje, įveikė Alinos kliūčių ratą, atliko „Kiškių“ grupės voratinklio užduotį, džiaugėsi „Ežiukų“ grupės muilo burbulais, gėrėjosi šokių mokytojos Monikos pasirodymu, lipdė molį kartu su Jurgita ir kantriai laukė eilėje prie veidų piešimo stotelės. Taip pat nuoširdus ačiū tėveliams už vaišių stalą ir gerą nuotaiką.

Nuotraukos K. K., B. L., M. T.

 

Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.
Šrifto padydinimas
Kontrastas