Edukacija Panevėžio priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje

Sausio 24 d. „Nykštukų“ grupės vaikučiai (3–5 m.) keliavo į Panevėžio priešgaisrinę gelbėjimo valdybą.
Išvykos tikslas – susipažinti su gaisrininko-gelbėtojo profesija. Ugniagesiai papasakojo vaikams apie sunkų ir atsakingą darbą, priminė, kaip saugiai elgtis su ugnimi namuose, darželyje, gamtoje. Kokiu numeriu reikia kviesti pagalbą.
Taip pat ugniagesiai parodė vaikams savo aprangą, automobilius ir jų įrangą. Vaikučiai pasijautė tikri gaisrininkai! Jie galėjo įlipti į gaisrininkų mašinos vidų, pasimatuoti šalmą, palaikyti laistymo žarną. Sužinojome, koks turi būti ugniagesys: stiprus, ištvermingas ir greitas, todėl turi sportuoti.
Edukacinis užsiėmimas suteikė vaikams naujų žinių ir sukėlė geras emocijas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Gabrielė Meškinytė

Nuotraukos G. M.