Išvyka į Panevėžio gamtos mokyklą

Apsilankėme Panevėžio gamtos mokykloje. Čia sudalyvavome edukacinėje veikloje ,,Knygos draugas”. Buvo ugdomos pažinimo, gamtos mokslų, socialinė, emocinė kompetencijos. Sužinojome kas yra knygos draugas, kaip saugoti, tausoti gamtą, iš ko galima pasigaminti knygoms skirtuką. Analizavome džiovintų augalų savybes ir jų panaudojimą kūrybiniuose darbeliuose. Vaikai dirbo ir džiaugėsi įdomia veikla. Po atliktos kūrybinės užduoties smalsiai apžiūrėjome mokyklos zoologinę kolekciją. O kiek buvo klausimų ir emocijų! Norėsime į šią mokyklą sugrįžti ir išbandyti kitas edukacijas.
„Boružiukų“ gr. mokytoja Diana
Nuotraukos D. P.
Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.
Šrifto padydinimas
Kontrastas