Lopšelis-darželis „Pasaka” dalyvavo foto akcijoje autizmo supratimo mėnesiui paminėti SOLIDARUMO MEDIS ŽYDI MANO KIEME

Balandį Lietuva kartu su pasauliu mini autizmo supratimo mėnesį. Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ sukvietė  bendruomenes simboliniais ženklais, piešiniais, dekoracijomis prisidėti prie autizmo supratimo didinimo. Auginant supratimą, kaip ir medį,  reikia daug kantrybės, atidumo, pastangų, auginti nuosekliai, netempiant medžio už šakų. Ir tik sutvirtėjęs medis gali pražysti solidarumu. Mūsų kieme augantys medžiai pražydo pavasarinėmis šypsenomis.

Renginio organizatoriai: specialiosios pedagogės J. D. ir D. J., logopedė A. R.

Nuotraukos ikimokyklinio ugdymo mokytojos ir specialiosios pedagogės J. D.
Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.
Šrifto padydinimas
Kontrastas