,,Pasakos lopšelio-darželio ir miesto ikimokyklinių įstaigų paroda ,,Rudeninis skėtis”

Mes lietaus visai nebijom, ne ne ne, nuo lietaus mes turim skėtį…” – gerai žinoma ištrauka iš populiarios vaikiškos dainelės. Skėtis labai naudingas ir reikalingas daiktas, bet sulūžęs, suplyšęs, pasenęs keičiamas nauju, o senasis tampa šiukšle. Kad taip neatsitiktų darželio ir miesto ikimokyklinių įstaigų  tėveliai, pedagogai ir vaikai, pasitelkę fantaziją ir orginalias idėjas, panaudotus skėčius prikėlė naujam gyvenimui. Šia veikla buvo siekiama keisti vartotojiškas nuostatas, formuoti aplinkai palankų gyvenimo būdą, ugdyti kūrybiškumą, mokytis, naudojant paprastas medžiagas, sukurti gražią aplinką. Iš senų skėčių, antrinių medžiagų ir gamtinės medžiagos sukurti skėčiai papuošė darželio kiemą.

Ačiū visiems sukūrusiems nepaprasto grožio parodą. 

Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.
Šrifto padydinimas
Kontrastas