STEAM veikla „Sninga, sninga, sninga…“

Sninga, sninga, sninga… Kokia gi žiema be sniego… Balto, puraus, girgždančio mums po kojomis nuo kiekvieno mūsų žengiamo žingsnio… Bet ką daryti, jei lauke nėra sniego ir nėra galimybės pasidžiaugti tuo puriu grožiu? Tad sniegą belieka pasigaminti patiems!

Siekdami paminėti sausio 22 – ąją vykstančią Pasaulinę sniego dieną, kartu su viso darželio vaikais grupėse gaminome… sniegą! Kas jį gamino iš sodos ir plaukų kondicionieriaus, kas iš miltų ir aliejaus, o kas netgi bulvių krakmolo ir kūno losjono. Kūrybiškumas liejosi per kraštus. O prigaminus šitiek sniego, vaikai iš jo statė sniego senius, grožiu ir estetika alsuojančias sniego pilis, sniego bandeles ir dar daug daug visko… Ir, visgi, pasidžiaugti sniegu kūrybiškai galima ne tik žiemą lauke, bet ir grupėse!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gitana Vaitonytė

Nuotraukos G. V.

Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.
Šrifto padydinimas
Kontrastas