Šv. Valentino diena

Vasario 14-tą Panevėžio lopšelyje-darželyje „Pasaka“ tvyrojo visur MEILĖ 🥰❤️💖💘💕💞🩷🧡💛💜🩵💙💚💛❤️💕💕💕❤️🩷🧡💛🧡 Visos grupės laukdamos šios dienos pasipuošė duris širdelėmis. „Ežiukų“ gr. mokytojos ir vaikučiai sveikino visus su Šv. Valentino diena, linkėjo visiems meilės, dalino skanias su meile iškeptas ir dailiai supakuotas širdeles! Fotosesijai pagamino didžiulę širdį… AČIŪ už nuotaikingai praleistą dieną!
Vaizdo medžiaga Paulinos Dobradziejūtės, Aidos Ratkienės ir Jurgitos Daraškevičienės ❣️❤️🩷🧡💛💚💙🩵💜🖤🩶🤍🤎💕💞💓💗💖💘