Vasario 16-oji Panevėžio lopšelyje-darželyje „Pasaka“

LAISVĖ
nepaimsi nepakelsi neparodysi
nepavalgydinsi jos ir nepagirdysi
ne valiavimuos ne šūkiuose ne odėse
mūs atodūsiuos ji matosi ir girdisi (J. Marcinkevičius)

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Tai mūsų stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai.
Vasario 15 dieną lopšelyje-darželyje vyko šventinis Lietuvos gimtadienio rytmetis. Šventės metu darželio vaikai klausėsi Tautiškos giesmės, dainavo daineles, žaidė tautinius žaidimus, džiaugėsi, kaip smagu gyventi laisvoje šalyje – Lietuvoje. Labai smagu, kad ir tėveliai atėjo kartu pasidžiaugti šia diena kartu su Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomene!
Lietuvių tautos dainas su vaikais dainavo ir šoko visos grupės. Renginį organizavo muzikos mokytoja Laima Ramanauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytojos Diana Paškauskienė ir Miglė Tatarinovičiūtė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gitana Vaitonytė sukūrė vaikų kūrybinės darbų parodos lauko galerijose „Nupiešk Lietuvą“ virtualų pristatymą. Jį peržiūrėti galite paspaudę nuorodą:

https://www.canva.com/design/DAF9aywued0/rY3teDaMNSM5ksx_xl6ZyA/watch?utm_content=DAF9aywued0&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=editor&fbclid=IwAR2trVvh77Fxn52rqhbtlBCp0whYxCIjM2CDKUb4WTzMpHoUvnkx4ZVqOm0

Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.
Šrifto padydinimas
Kontrastas