Džiaugiamės ir didžiuojamės nacionaliniais „eTwinning“ kokybės ženkleliais

„Recyling Tower“ tarptautinis eTwinning projektas

„Recyling Tower“ yra tarptautinis eTwinning projektas, skirtas 3–6 metų vaikams, kurio tikslas – ugdyti vaikų sąmoningumą aplinkos ir gamtos srityse bei remti tarpdisciplininį požiūrį originalia, kūrybinga ir smagia veikla apie perdirbimą ir atliekų tvarkymą. Norėdami savo vaikams palikti gyventi tinkamą pasaulį, pirmiausia turime juos auklėti. Gamtos ir aplinkosaugos švietimu, pagrindine mūsų projekto tema, siekiame sukurti vaikams socialinę, emocinę, pažintinę ir psichomotorinę mokymosi aplinką.

Projektą įgyvendino priešmokyklinio ugdymo mokytoja Diana Paškauskienė. Už kokybišką projekto įgyvendinimą jai suteiktas eTwinning kokybės ženklas.

Projektinė veikla paįvairina ugdytinių veiklas, taip praturtindama ugdymo procesą. Ir vėl norime pasidžiaugti mūsų darželio eTwinning projektu „Įvairovėje įdomiau”. Sėkmingai įgyvendinę projektą, buvome įvertinti eTwinning nacionaliniais kokybės ženkleliais. Taip pat turėjome galimybę sudalyvauti Respublikinėje eTwinning projektų mugėje, kurią organizavo Šiaulių lopšelis-darželis „Pasaka“. Organizatoriai parengė gražų leidinį, kuriame publikuojami mugėje dalyvavę  projektai apdovanoti nacionaliniais kokybės ženkleliais. Su leidiniu susipažinti galima paspaudus čia:  „Respublikinė eTwinning projektų mugė 2021″.