Filmo kaip ,,Titanikas” mane išgelbėjo” peržiūra.

Lietuvoje per metus autizmas diagnozuojamas 200-300 vaikų. Ruošiantis 2024-ųjų metų pokyčiams švietimo sistemoje, kai bendrosios paskirties mokyklos turės priimti visus vaikus – su negalia, Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ pakvietė lopšelio-darželio ,,Pasaka” bendruomenę   pažiūrėti šį pozityvų filmą ir pasikalbėti apie mūsų visų skirtingumą.

„Titanikas“ mane išgelbėjo“ (Islandija, 2020) – tai dokumentinis filmas, įkvėptas tikros istorijos apie islandą berniuką Brynjar Karl, kurio aistra istoriniam laivui „Titanikas“ tapo jo raktu į sėkmę gyvenime. Autizmo spektro sutrikimą turintis Brynjar per mažiau nei metus iš dovanotų LEGO kaladėlių sukonstravo 6,33 metrų ilgio „Titaniko“ laivą , o ši istorija apskriejo visą pasaulį.

Dėkojame asociacijai ,,Lietaus vaikai“ už parodytą filmą.

Šrifto padydinimas
Kontrastas