Gerosios patirties sklaida

Gegužės 3 d. mieste vyko ikimokyklinių įstaigų konferencija „Ikimokyklinio ugdymo mokykla – šiuolaikiniam vaikui“, kurioje buvo aptarti aktualūs šiuolaikinio vaiko ugdymo klausimai: gamtosauginis ugdymas, eTwinning projektų įgyvendinimas, STEAM samprata, vaikų aktyvumo ugdymas. Konferencijos antroje dalyje mūsų įstaigos mokytojai Jurgita ir Aida organizavo mokytojų grupės darbą tema: „Aš kitoks. Mylėk mane“. Grupėje buvo parodyta sukaupta patirtis darbui su vaikais turinčiais autizmo spektro sutrikimą.