Nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga 2023 per Lietuvą“

Higienos institutas, norėdamas atkreipti visuomenės ir visų mokyklų bendruomenių dėmesį bei tinkamai pažymėti šią sukaktį, inicijavo trečiąjį nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Šio Renginio tikslas – parodyti vietos bendruomenėms, kad sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis ir kad jau trisdešimt metų skleidžiama sveikatą stiprinančių mokyklų idėja keičia ir gali veikti ne tik mokinių, bet ir visos mokyklos bendruomenės sveikatą. Balandžio 19 d. savivaldybės salėje vyko konferencija „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“, kurioje buvo aptarti vaikų sveikatinimo klausimai.

 

 

 

„Pasakoje“ taip pat nuvilnijo sveikatos banga. Vaikai kartu su mokytojomis renginį pradėjo eisena aplink darželį. Po to susirinko  aikštėje nuotaikingai mankštai. Po mankštos vaikų laukė estafetės, kliūčių ruožai, žaidimai su kamuoliais, dviratukų ir paspirtukų varžybos.

Nuotraukos G. A.
Be Panevėžio lopšelio-darželio „Pasakos“ sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.
Šrifto padydinimas
Kontrastas